Olejowanie wlosów

Ostatnio bardzo modna i popularna stała się nowa…
Olejowanie wlosów
1 vote, 10.00 avg. rating (84% score)

olejowanie-wlosow-4Ostatnio bardzo modna i popularna stała się nowa metoda pielęgnacji włosów czyli, tak zwane, olejowanie wlosów. Używa się do tego różnych naturalnych olejków, najczęściej arganowego, migdałowego czy makadamia. W zależności jak bardzo zniszczone mamy włosy, powinniśmy zastosować odpowiedni olejek do wspomnianego zabiegu.

Zawsze przed olejowaniem włosów musimy porządnie je rozczesać, nakładamy olejek, który trzymamy na głowie od 15 min do maksimum 10 godzin. Najlepiej jest eksperymentować z olejami by w końcu wybrać ten, który będzie dla nas najlepszy. Po olejowaniu włosów powinniśmy je szczelnie owinąć ręcznikiem lub założyć jakiś czepek, olej nakładamy szczotką lub grzebieniem, raz w miesiącu powinniśmy nałożyć olej i podgrzać włosy gorącym powietrzem.
Włosy powinny być czyste, nie posklejane, a olej nałożony na pojedyncze pasma a nie od razu na cały pukiel włosów.
Po pierwszym zabiegu, efekt na pewno nie będzie od razu widoczny, dopiero po kilku kuracjach, jednak pamiętajmy również o tym, że możemy nałożyć nieodpowiedni rodzaj oleju i wtedy też efektu nie będzie.

Inne nasze artykuły tematyczny o modzie online:

Related Post

taśmy transportujące Primacon, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, gabloty szklane Paraga Centrum, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035
top