Bielizna damska

Nastały czasy fit, więc każda kobieta chce być…
Bielizna damska
1 vote, 8.00 avg. rating (74% score)

Bielizna damska (1)Nastały czasy fit, więc każda kobieta chce być szczupła i wysportowana. Zanim jednak uda jej się to osiągnąć, będzie musiała pogodzić się ze swoimi dodatkowymi kilogramami, fałdkami i oponką na brzuchu. Nie są to atrakcyjne elementy ciała, dlatego warto ukryć je przed światem. Pomaga w tym wyszczuplająca Bielizna damska.

Dołem wyszczuplającego kompletu bieliźnianego zawsze będą majtki z wyższym stanem. Zakłada się je aż na sam brzuch, dzięki czemu wygładza się boczki i wszelkie nierówności. Nie należą może one do najwygodniejszych, ale warto zakładać je przynajmniej od czasu do czasu. Szczególnie dobrze sprawdzą się one pod sukienkami i obcisłymi spódnicami, z których nieraz kobietom wylewają się boczki i odznaczają się różne fałdki.

Wyszczuplające majtki znane były kobietom już w bardzo dawnych czasach. Od zawsze w końcu panie zwracały uwagę na swoje sylwetki i chciały prezentować się jak najlepiej. Osiągnąć to wszystko mogą z pomocą majtek z wysokim stanem, które doskonale wyrównują fałdki.

Inne nasze artykuły tematyczny o modzie online:

Related Post

Oferta depilacji laserowej

Sukienki Chi Chi London

Czarne sukienki wieczorowe

top